ODPŁATNOŚCI ZA STYCZEŃ 2023

SZANOWNI PAŃSTWO!!!

Opłaty za miesiąc STYCZEŃ  2023 będą naliczane 01.02.2023r.

Na początku każdego miesiąca (po naliczeniu opłat za zakończony miesiąc), na podane przez Państwa adresy mailowe będzie przekazywana informacja o naliczeniu opłat i konieczności zalogowania się do iPrzedszkola w celu odczytania kwoty za czas odpłatnego pobytu i za żywienie oraz wpłacenia ich na indywidualne konta w terminie do 20 dnia miesiąca!

(Opłatę za miesiąc STYCZEŃ uiszczacie Państwo

do 20 lutego 2023r.)

Prosimy o zaglądanie do aplikacji iPrzedszkole i terminowe oraz prawidłowe dokonywanie wpłat na indywidualne numery kont bankowych osobno na żywienie i opłatę godzinową (bez względu na to czy otrzymaliście Państwo powiadomienie mailowe, czy nie).

Nieobecność dziecka w przedszkolu (np. z powodu choroby czy wyjazdu), nie zwalnia z terminowego regulowania opłat.

Wpłacać należy dokładnie takie kwoty, jaki są podane – bez zaokrąglania czy samodzielnego dokonywania obliczeń!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dodatkowe wyjaśnienia można uzyskać w sekretariacie przedszkola

pod numerem telefonu 61 833 14 25.

Przed wykonaniem przelewu należy dokładnie sprawdzić: numer rachunku bankowego i kwotę!!! · TYTUŁY PRZELEWÓW NIE MOGĄ ZAWIERAĆ ZNAKÓW SPECJALNYCH (przecinek, cudzysłów, <, –, itp.).

Prosimy zatem o wpisywanie tylko nazwiska i imienia dziecka!

(NIE babci, mamy, taty czy innej osoby, gdyż utrudnia to identyfikację dziecka, którego dotyczy wpłata!).

Nie ma również potrzeby dopisywania takich informacji, jak nazwa grupy, rodzaj opłaty czy miesiąc, za który wpłacamy.

W nazwie odbiorcy należy wpisywać tylko: Przedszkole nr 103