SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Państwo- dotyczy rodziców dzieci nowoprzyjętych

W dniu 07.06.2022 r. tj. wtorek na godz. 16.00 , zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci /nowoprzyjętych w roku szkolnym 2022/2023.

Na spotkaniu omówimy najważniejsze sprawy dotyczące organizacji pracy w przedszkolu np. zasad wnoszenia odpłatności , przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola itp.

Spotkanie jest przeznaczone dla rodziców , prosimy aby nie zabierać na nie dzieci.

Zajęcia adaptacyjne dla rodziców wraz z dziećmi odbędą się w drugiej połowie sierpnia.

Dokładny termin  podamy na spotkaniu , a także przekażemy drogą elektroniczną  na podane we wnioskach adresy email.

Informacja o terminie zajęć adaptacyjnych zostanie również umieszczona w połowie sierpnia na naszej stronie internetowej www.przedszkole103@poznan.pl

Serdecznie zapraszamy.