Przedszkole nr 103 w Poznaniu - Pan Kleks

ZBIÓRKA KOCIEJ KARMY

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce kociej karmy.

Urząd Miasta Poznania zaprasza do włączenia się w obchody Światowego Dnia Kota, który przypada 17 lutego 2022 r. Jest to dobry czas, aby porozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat właściwej opieki nad kotami, problemie bezdomności zwierząt, kocich zwyczajach.

Przez dwa najbliższe tygodnie (14 – 27 lutego) w mieście planowana jest zbiórka karmy dla kotów, która zostanie przekazana osobom i fundacjom społecznie pomagającym zwierzętom. 

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce kociej karmy.

Urząd Miasta Poznania zaprasza do włączenia się w obchody Światowego Dnia Kota, który przypada 17 lutego 2022 r. Jest to dobry czas, aby porozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat właściwej opieki nad kotami, problemie bezdomności zwierząt, kocich zwyczajach.

Przez dwa najbliższe tygodnie (14 – 27 lutego) w mieście planowana jest zbiórka karmy dla kotów, która zostanie przekazana osobom i fundacjom społecznie pomagającym zwierzętom. 

Przedszkole nr 103 w Poznaniu

Napisz do Nas wiadomość!